Co to jest Energooszczędna Stodoła?

Naszym celem jest zapewnienie Państwu pięknych, indywidulanych, ekologicznych i bardzo praktycznych domów. Energooszczędne Stodoły wyróżnia niskie zużycie energii i mała emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Projektujemy nasze domy pod kątem wykorzystania energii z promieni słonecznych, także uwzględniając rozwój technologii grzewczych oraz upodobania naszych Klientów. Chcemy, aby każdy dom oddał w pełni wizję, smak i upodobania każdego, kto w nim zamieszka.

Kładziemy ogromny nacisk na precyzję wykonania i wykańczania naszych domów.
Do wznoszenia konstrukcji wykorzystujemy certyfikowane drewno C24Nsi.

Aktualnie rozszerzamy naszą ofertę o ENERGOOSZCZEDNE STODOŁY wykonane całkowicie w technologii STEICO. Na stronie www.steico.com znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat niewątpliwych zalet tej technologii oraz filozofii firmy.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość i szczelność izolacji termicznej, tak aby uniknąć jakichkolwiek mostków termicznych i nieszczelności, szczególne wokół okien. O ciepłocie domu świadczy nie tylko grubość użytej wełny izolacyjnej, ale także dokładność w jej montażu.

Każdy dom przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości na wszystkich etapach budowy, co gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagających Klientów. Dowodem na to są liczne opinie Inwestorów na nasz temat. 
Zapoznaj się z opiniami o nas na opineo.pl

O Nas

Energooszczędne Stodoły to firma rodzinna. Wspólnie tworzymy zespół wyspecjalizowany w projektowaniu i budowie domów szkieletowych.

 

Przedsięwzięcie Energooszczędne Stodoły jest pomysłem Witolda Grobelnego, który w 1999 roku rozpoczął przygodę z domami drewnianymi w firmie swojego ojca Wojciecha Grobelnego. W 2010 roku Witold Grobelny otworzył swoją własną działalność pod nazwą Dor-Tex, która do dnia dzisiejszego z dużym sukcesem i uznaniem obsługuje swoich Klientów na terenie całej Polski. Jej realizacje możecie Państwo zobaczyć na www.dor-tex.pl.

Energooszczędne Stodoły zrealizowane

Energooszczędne Stodoły w fazie realizacji

Jak powstają nasze STODOŁY


Masz już wymarzone miejsce na Swoją Energooszczędną Stodołę.

Resztę zostaw nam:

1.

Przeprowadzimy Ciebie przez proces projektowania domu, szczegółowo konsultując z Tobą każdy detal budynku.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią

technologię budowy STODOŁY -

STEICO lub klasyczny szkielet drewniany.

2.

Skierujemy Cię do architekta, który pomoże Ci we wszystkich formalnościach związanych ze zgłoszeniem budynku do budowy, lub uzyskaniem pozwolenia na budowę.

3.

Wykonamy dla Ciebie fundament (płytę) pod budynek. Jeśli sam zdecydujesz się wykonywać ten element to dołożymy wszelkich starań, aby Twój wykonawca dokładnie poznał nasze oczekiwania odnośnie fundamentów.

4.

Możemy wykonać dla Ciebie instalacje zewnętrzne na działce – podłączenie wody do budynku, odprowadzenie nieczystości z budynku, podłączenie energii elektrycznej od przyłącza energetycznego do rozdzielni w budynku.

5.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces budowy domu. Dołożymy wszelkich starań, aby budowa Twojej Energooszczędnej Stodoły była dla Ciebie przyjemnością.

6.

Po wykonaniu domu, dostarczymy Ci niezbędnych dokumentów do odbioru budynku w odpowiednim urzędzie.

7.Przez kolejne 10 lat będziemy opiekowali się Twoją Energooszczędną Stodołą.