Projekt domu do 35m²

Z wielką przyjemnością prezentujemy pierwszy, wyjątkowy projekt gotowy, który możecie u nas zakupić. Oferujemy możliwość wybrania samego projektu lub projektu razem z realizacją. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw komunikatów, które od Was otrzymywaliśmy. W związku z tym przez ostatni czas nieprzerwanie skupieni byliśmy nad nowym, ciekawym projektem! W efekcie stworzyliśmy coś zupełnie nowego, innego niż dotychczas.

 

Projekt zakłada budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 35m2, o ciekawej, designerskiej formie. Zdecydowanie nieprzeciętna forma, wpasowująca się w ponadczasowe trendy architektoniczne, będzie pasowała do każdego otoczenia. Wg najnowszych przepisów postawienie takiego domu nie wymaga uzyskania Pozwolenia na Budowę- będzie jedynie trzeba zgłosić zamiar budowy odpowiednim organom. Niewielkie gabaryty bryły bezproblemowo pozwalają na zachowanie minimalnych odległości od granicy działki – dzięki temu dom pasuje na każdą działkę, także wąską lub małą!

 

Cały dom zaprojektowany jest jako ekologiczny, ciepły i energooszczędny, w konstrukcji drewnianej z użyciem ekologicznych izolacji na bazie włókna drzewnego. Dzięki temu dom ma zapewnioną ochronę przed utratą ciepła w zimie, a latem jest zabezpieczony przed upałami. Dodatkowo, budynek jest wykończony i zbudowany z najwyższej jakości materiałów - zapewnione są sprawdzone, certyfikowane materiały konstrukcyjne, izolacyjne oraz wykończeniowe. Dom zapewnia Wam bezpośredni kontakt z naturą dzięki dużej ilości przeszkleń, aby móc cieszyć się pięknem otaczającej natury tuż po przebudzeniu, jak i w trakcie dnia, bez konieczności wychodzenia z domu, niezależnie od warunków pogodowych.

Projektując wnętrze domu zależało nam, aby na niewielkim metrażu uzyskać maksimum funkcjonalności. Każdy cm2 domu ma przewidzianą swoją funkcję, a także daje mieszkańcom możliwość kreowania przestrzeni w zależności od potrzeb. Proponujemy system ścian przesuwnych na parterze oraz system obrotowych paneli pionowych na antresoli, co zapewnia możliwość wydzielenia przestrzeni na mniejsze części. Często zdarza się, że piękne minimalistyczne wnętrza wyglądają dobrze jedynie na zdjęciach w magazynach. Tutaj proponujemy możliwość chowania rzeczy w zaprojektowanych zabudowach stolarskich, tak aby przestrzeń była uporządkowana. Wobec tego w domu zawsze utrzymacie porządek, dzięki wielu rozplanowanym zabudowom stolarskim.

 

Poziom wykończenia domu dobierany jest indywidualnie wg potrzeb klientów. Wszystko bardzo elastycznie – istnieje możliwość wyboru wykończenia na dowolnym etapie (również w standardzie  pod klucz oraz premium!).

 

Jeśli chcielibyście z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego biuro@dor-tex.pl lub telefonicznego bezpośrednio z naszym zespołem.